İletişim | Ulaşım
Konukevimiz
Yazıcı Uyumlu Sayfa
Ana Sayfa
Konukevimiz
Genel Bilgiler
Hizmet ve Olanaklar
Sıkça Sorulan Sorular
İletişim
Ulaşım

   T.C. Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampusunun yer aldığı Maslak/Ayazağa semtinde bulunan modern Konukevi Binamız 6000 m2 kapalı alana sahiptir. Kampuse yürüme mesafesinde olan Konukevimiz 2008-2009 eğitim döneminde hizmete girmiştir. Konukevimizde 121 adet çift kişilik oda yer almaktadır. Konukevimizde Beykent Üniversitesi öğrencileri ve akademisyenleri, misafir akademisyenler ve idari personel uzun dönemli olarak konaklayabilmektedir. Ayrıca kapasitenin elvermesi durumunda diğer üniversitelerin barınma sıkıntısı yaşayan öğrencilerine de gerekli koşulları yerine getirmek suretiyle yardımcı olunmaya çalışılmaktadır. Bunun dışında kısa süreli konaklamalar konusunda öğrenci velisi ve yakınlarına ücreti mukabilinde misafirhane hizmeti sunulabilmektedir. Eğitim dönemi içinde konukevi yatak kapasitemiz 242 adet olup, bay ve bayan misafirlerimiz farklı bölümlerde konaklamaktadırlar.
Konukevimizde her odada kişiye tahsis edilen yatak,(yastık,yatak koruyucu,yatak örtüsü,battaniye,çarşaf,nevresim takımı) ayrıca mini buzdolabı, klima, tv, uydu alıcısı, elbise dolabı, masa, çalışma sandalyesi, aplik aydınlatma ünitesi ayrıca özel internet bağlantısı bulunmaktadır. Odalarımızda lüks armatürlerle donatılmış banyo mevcuttur.
Konukevinde kalan öğrencilerimizin yaşam kalitelerini yükseltmek amacıyla, Konukevi Yöneticileri kendileri için belirlenmiş görev tanımları dahilinde öğrencilerimizin konukevindeki yaşama adaptasyon sağlamaları ve sorunlarına yardımcı olabilmek için görev yapmaktadır. Öğrencilerimiz konukevi başvuruları sırasında oda arkadaşı tercih etme hakkına sahip olabildikleri gibi Konukevi Müdürlüğü’nce tercihler değerlendirilip imkanlar ölçüsünde öğrencilerimizden gelen talepler karşılanabilmektedir.
Beykent Üniversitesi
Maslak-Ayazağa Yerleşkesi Konukevi
Adres:Dereboyu Cad. No:39 Eski Kalem Fabrikası yanı 34396 Ayazağa Köyü Şişli/İstanbul
Tel:0212 3322273 - 0212 3322274