İletişim | Ulaşım
Hizmet ve Olanaklar
Yazıcı Uyumlu Sayfa
Ana Sayfa
Konukevimiz
Genel Bilgiler
Hizmet ve Olanaklar
Sıkça Sorulan Sorular
İletişim
Ulaşım

Güvenlik
Beykent Üniversitesi Ayazağa Konukevi güvenlik ekibi 24 saat aralıklız hizmet ettiği Konukevinin iç ve dış alanlarının güvenliğinden sorumludur.
 
Temizlik
Konukevi binalarımızda  öğrencilerimizin  odaları ve kullandıkları ortak alan temizliği her binada uluslararası standartta uygun şekilde profesyonel personel tarafından yapılmaktadır. Bahse konu temizlik personeli Konukevi Müdürlüğü tarafından denetlenmekte ve yönlendirilmektedir. Ortak alanlar gün içinde düzenli olarak temizlenmektedir. Oda temizliği Konukevi  Müdürlüğü tarafından belirlenen programa göre hafta içi günün ilgili saatlerinde sağlanmaktır. Öğrencilerimizin, konukevi yönergesi dahilinde temizlik yapılacak günlerde odalarını temizliğe uygun halde bırakması gerekmektedir.
 
Isınma ve Sıcak Su
Konukevimizde yaz-kış 24 saat kesintisiz sıcak su bulunmakta, kış döneminde merkezi  kalorifer ve klima sistemiyle ısınma yaz döneminde ise klima sistemiyle soğutma sağlanmaktadır.
 
Çamaşırhane
Konukevinde kalan bütün öğrencilerimizin kişisel çamaşırlarını yıkayabilecekleri Çamaşırhanemiz bulunmaktadır. Çamaşırhanemizde çamaşır makinaları, çamaşır kurutma makinaları, ütü ve ütü masaları, kurutma askılıkları öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur. Çamaşırhane kullanımı ücretsizdir.
 
Yiyecek & İçecek Olanakları
 
Yemekhane
Konuevi bünyesinde bulunan ve yüksek standarta ekipmanla donatılmış mutfağa sahip olan Yemekhane öğrencilerimize yeme-içme hizmeti sunulmaktadır. Öğrenciler günlük menü dahilinde çoktan seçmeli yemeklerden faydalanabilecekleri gibi Alacarte menü hizmetinden de faydalanabilmektedirler.Konukevi yönetimi tarafından mutfak işletmesi hijyen,kalite ve fiyat konularında sürekli olarak denetlenmektedir.
 
Kantin
 
Lobby
Öğrencilerimizin arkadaşlarıyla beraber vakit geçirebilecekleri, tv izleyebilecekleri ve  misafirleriyle görüşebilecekleri ferah ve modern atmosferiyle 24 saat kullanılabilen lobby konukevinin giriş katında yer almaktadır.
 
İnternet
Konukevinde kalan öğrencilerimiz, odalarından kesintisiz olarak internete bağlanabilmektedirler.
 
Etüt Salonu/ Fitness Center
 
Dış Alanlar: aydınlatmalı bahce ve otopark
Öğrencilerimiz tarafından kullanılabilcek aydınlatmalı otopark alanı ve dış bahçe bulunmaktadır. 
 
Yangın önleme sistemleri: 
Elektronik yangın algılama ve alarm sistemleri, tüm alanlarda dedektörler, Yangın dolapları (Yangın hidrant ve hortumu) yangın söndürücüler, yangın kaçış yönlendirmleri ile güvenlik önlemlerinin üst düzeyde sağlanmaktadır.
 
Oda donanımı
Odalarımızın zeminleri laminat parkedir. Yatakları bazalı,derin ve geniş olup oldukça kullanışlıdır. Yatakları Anti Baktariyel ve ortopedik özelliklere sahip olup sağlık açısından uygundur. Oda kapı kilitleri elektronik kartlı sistem olup kolay kullanımlı ve üst seviyede güvenlidir.
Sabit elbise dolabı, alt ve üst raflı, askılıkları taçlıdır. Yedi çekmeceli komidin, etejer ve sabit çalışma masası modülü ile öğrencilerimize rahat çalışma ortamı sunmaktayız. Şık dekoratif kitaplık, ergonomik, rahat, düşey ve yatay hareketli çalışma koltuğu, aplik ve spot ışıklandırma sistemi, özel banyoları. hilton banyo dolapları, lüks vitrifiye, 24 saat sıcak su, aynı şekilde odalarında buzdolabı, televizyon, uydu yayını ve receiver, dahili  telefon sistemi, internet erişimi ve tamamı ile mefruşat( slikon yastık, battaniye, yatak örtüsü, nevresim takımı, vs...) donanımlıdır. Odalarda her bir öğrenci için çalışma masası yanında ayrılmış 3’lü grup priz bulunmaktadır.
 
Tv Yayınları
Tüm odalarımızda ve ortak alanlarda bulunan  TV'lerde kendine münhasır receiver'ları sayesinde 450 yerli ve yabancı kanallın yer aldığı uydu sistemiz misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.
 
Kamera & Turnike Sistemi
Konukevimiz güvenlik ve misafirlerimizin huzur içerisinde konaklamalarının sağlanması amacıyla muhtelif alanlarda yer alan güvenlik kameralarıyla izlenmekte olup öğrrencilerimizin giriş-çıkışları elektronik turnikeler sayesinde kayıt altına alınabilmektedir.
 
Bakım & Onarım Hizmetleri
Oda ve ortak alanlarda meydana gelen bakım onarım gerektiren arıza vb. durumlara üniversitemiz teknik departmanları tarafından derhal müdahale edilmektedir. Ayrıca Öğrencilerimizin odalarında oluşan arızaları Konukevi Müdürlüğüne telefon veya mail yoluyla bildirebilmektedirler. (ayzkonukevi@beykent.edu.tr) 
 
Kargo & Posta Hizmeti
Öğrencilerimize gelen posta ve kargolar danışma ofisince teslim alınıp, kendilerine ulaştırılmaktadır.
Beykent Üniversitesi
Maslak-Ayazağa Yerleşkesi Konukevi
Adres:Dereboyu Cad. No:39 Eski Kalem Fabrikası yanı 34396 Ayazağa Köyü Şişli/İstanbul
Tel:0212 3322273 - 0212 3322274